Prosimy włączyć obsługę Flash
 
strona główna   »   oferta   »   nadruki

Pobierz cennikiTorby ekologiczne, reklamowe, bawełniane, tekstylne, sitodruk
Katarzyna Bilińska
ul. Toruńska 163
62-600 Koło

tel.: +48 661 648 300
tel.: +48 601 814 148
tel./fax: +48 (63) 261 65 47
e-mail:
info@comforma.com.pl

Nadruki

Torby reklamowe z nadrukiem

wykonujemy metodą sitodruku oraz termotransferu w naszej drukarni w siedziebie firmy w Kole. Proponujemy nadruki na tekstyliach reklamowych z materiałów takich jak bawełna, len czy polipropylen. Do wykonania nadruków stosujemy, w zależności od podłoża oraz stopnia trudności projektu, farby plastizolowe, wodne lub rozpuszczalnikowe.

 

Naszym klientom służymy fachową pomocą grafika komputerowego w przygotowywaniu projektów do druku, w razie potrzeby przedstawiamy również własne propozycje. Zawsze przed wykonaniem nadruku przesyłamy do klienta wizualizację z określonym wymiarem, kolorystyką oraz umiejscowieniem nadruku, celem akceptacji.

Nadruki wykonujemy, w zależności od ilości oraz stopnia trudności, nawet w 24 h od złożenia zamówienia.

Przy zamówieniach w ilościach kontenerowych oferujemy import bezpośredni wraz z nadrukami wykonanymi u naszych partnerów w Indiach, Pakistanie i Chinach.

Oferujemy również samą usługę nadruku na powierzonych tektyliach reklamowych w konkurencyjnych cenach. Gwarantujemy najwyższą jakość towarów oraz usług. Zaufali nam poważni partnerzy handlowi - zapraszamy do składania zapytań!NASZE REALIZACJE:

 

 

 

 


 


 
 
strona główna    o nas    oferta    idea działania    warunki współpracy    kontakt 2395 odwiedzin
 
Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na korzystanie z plików Cookies.